PRIMERA Poraz Las Palmasa od Espanyola, Halilović asistirao

epa05841427 UD Las Palmas' Croatian midfielder Alen Halilovic (L) fights for the ball with midfielder Marc Roca (R) of RCD Espanyol during their Primera Division soccer match played at RCDE Stadium in Cornella-El Prat, Barcelona, Catalonia, Spain on 10 March 2017.  EPA/QUIQUE GARCIA

Nogometaši Espanyola slavili su u petak protiv Las Palmasa sa 4:3 u utakmici 27. kola španjolske Primere.

Espanyol je poveo već u prvoj minuti pogotkom Davida Lopeza. Las Palmas se vraća u 31. golom Mauricia Lemosa, ali u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena novu prednost Espanyolu donosi Gerard Moreno.

Lemos je postigao još jedan pogodak za novo izjednačenje u 49. Pablo Piatti u 53. iz jedanaesterca odvodi domaćina na 3:2, a Jose Jurado u 74. podiže na 4:2. Konačni rezultat postavio je Mateo Garcia u 84, minuti na asistenciju Alena Halilovića, koji je zamijenjen u 88. minuti susreta. Upisao je dva udarca prema golu Espanyola, te imao 59 dodavanja.

Espanyol je deveta momčad Primere sa 39 bodova, a Las Palmas je 12. sa 32.