PRIMERA Pobjede Barcelone i Atlletica

epa05909956 Real Sociedad's midfielder David Zurutuza (2-R) disputes the ball between Ivan Rakitic (R) and Leo Messi (L), both of FC Barcelona, during their Spanish Primera Division soccer match played at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, on 15 April 2017.  EPA/ANDREU DALMAU

U posljednjoj subotnjoj utakmici 32. kola španjolske Primere nogometaši Barcelone slavili su protiv Real Sociedada sa 3:2.

Leo Messi postigao je dva pogotka (u 17. i 37. minuti) te asistirao Pacu Alcáceru u 44. minuti. Samuel Umtiti poslao je loptu u vlastitu mrežu u 42. minuti, a konačnih 3:2 postavio je Xabi Prieto u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U ranije odigranoj utakmici Atletico Madrid svladao je Osasunu sa 3:0, dva je pogotka postigao Yannick Carrasci, a jedno je dodao Filipe Luís. Atletico u finišu utakmice nije iskoristio čak dva jedanaesterca. Vratar Osasune Salvatore Sirigu prvo je u 89. obranio udarac Carrascu, a minutu kasnije i Thomasu Parteyju.