PRIMERA Pobjede Atletica, Villarreala i Athletica

epa05683904 Atletico Madrid's players jubilate the goal scored by their team mate, Argentinian midfielder Fabian Gaitan against CD Guijuelo during their 32th King's Cup round second leg match played at Vicente Calderon stadium in Madrid, Spain on 20 December 2016.  EPA/Kiko Huesca

Pogotkom Felipe Luisa iz 28. minute, nogometaši Atletico Madrida slavili su u utorak protiv Real Sociedada u utakmici 30. kola španjolske Primere.

Villarreal je istim rezultatom svladao Betis. Pogodak je postigao Adrían López u 47. minuti.

Athletic Bilbao na svom je terenu pobijedui Espanyol sa 2:0, a oba je gola postigao Aritz Aduriz.