PRIMERA Las Palmas svladao Valenciju, Halilović debitirao

epa05761965 Valencia FC's Argentinian midfielder Enzo Perez (R) argues with Ghanian midfielder the ball next to Ghanian midfielder Kevin-Prince Boateng (L) of UD Las Palmas during their Spanish Primera Division soccer match at Gran Canaria's stadium in Las Palmas de Gran Canaria, Canary Islands, Spain, 30 January 2017.  EPA/ELVIRA URQUIJO A.

Nogometaši Las Palmasa u pondjeljak su pobijedili Valenciju s 3:1 u utakmici 20. kola španjolske Primere.

Povela je Valencia u 21. minuti preko Mine, ali do kraja poluvremena Las Palmas izjednačuje pogotkom Viere. Valencia je u 51. minuti ostala bez Munira, koji je u tri minute zaradio dva crvena kartona. Do kraja susreta Las Palmas je postigao dva pogotka – Lemos u 58. i Kevin Price Boateng u 61. minuti.

Alen Halilović ušao je u igru u 73. minuti i upisao prve minute za Las Palmas, a četiri minute nakon njega u igru je ušao i Marko Livaja.

Las Palmas je sada 11. sa 28 bodova, a Valencia je 15. sa 19. Vodeći je i dalje Real Madrid sa 46 osvojenih bodova.