PRIMERA Četiri dana nakon čuda u LP, Barcelona izgubila od Deportiva

epa05837291 FC Barcelona's Argentinian striker Lionel Messi reacts during the UEFA Champions League Round of 16, second leg soccer match between FC Barcelona and Paris Saint-Germain at Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, 08 March 2017.  EPA/ALEJANDRO GARCIA

Samo četiri dana nakon nevjerojatnog podviga u Ligi prvaka, nogometaši Barcelone u nedjelju su poraženi sa 2:1 na gostovanju kod Deportiva.

Deportivo je došao u prednost u 40. minuti preko Joselua, a izjednačio je Luis Suarez u 46. minuti. Sva tri boda domaćinima donio je Alex Bergantinos u 74. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je u petak potpisao novi ugovor s katalonskim klubom, u igru je ušao u 58. minuti umjesto Andre Gomesa.

Barceloni je ovo treći ovosezonski poraz, a Real Madrid večeras ponovno ima priliku svrgnuti Barcelonu s čelne pozicije na ljestvici. Madriđani u 20:45 sati igraju protiv Betisa.