PRIMERA Atletico Betisu zabio pet komada, Griezmann dvostruki strijelac

EPA/Kiko Huesca

U prvoj današnjoj utakmici 31. kola španjolske Primere nogometaši Atletico Madrida svladali su na domaćem terenu Betis sa 5:1, smanjujući tako zaostatak za vodećom Barcelonom na šest bodova.

Poveli su ‘rojiblancosi’ u 37. minuti preko Fernanda Torresa, a rezultat je povisio sjajni Francuz Antoine Griezmann u 42. minuti. U nastavku susreta na 3:0 posvisio je Juanfran u 65. minuti. Betis u 79. smanjuje na 3:1 pogotkom Rubena Castra. Ipak, u posljednjih deset minuta momčad Diega Simeonea postiže još dva pogotka. Prvo je u 81. minuti Griezmann došao do drugog današnjeg gola, a konačnih 5:1 postavioo je Thomas u prvoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Griezmanna.

Danas još igraju Las Palmas i Valencija, Celta i Deportivo, ali utakmica vikenda igra se na Nou Campu, gdje Barcelona u El Clasicu dočekuje Real Madrid.