PREMIERLIGA United sa 4:0 pobijedio Swansea

epa06151228 Henrikh Mkhitaryan of Manchester United (C) challenged by Jordan Ayew of Swansea City Jordan Ayew of Swansea City during the English Premier League soccer match between Swansea City and Manchester United at Liberty Stadium, Swansea, Britain, 19 August 2017.  EPA/DIMITRIS LEGAKIS EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

U prvoj subotnjoj utakmici drugog kola engleske Premierlige nogometaši Manchster Uniteda slavili su u gostima kod Swanseaja sa 4:0.

‘Crveni vragovi’ su poveli u 45. minuti preko Baillyja, povisio je Lukaku u 80. minuti. Paul Pogba je bio strijelac za 3:0 u 82., a konačnih 4:0 postablja Martial u 84. minuti susreta.

United je tako svladao Swansea istim rezultatom kao i West Ham u prvom kolu, te su na vrhu ljestvice sa gol razlikom od 8:0. Swansea ima jedan bod i dvanaesta je momčad lige.