PREMIERLIGA United s igračem više remizirao s Bournemouthom, Ibrahimović promašio penal za pobjedu

EPA/Nigel Roddis

U prvoj subotnjoj utakmici engleske Premierlige nogometaši Manchester Uniteda na svom su travnjak remizirali s Bournemouthom (1:1).

United je poveo u 23. minuti preko Marcosa Roja, a izjednačio je Joshua King iz jedanaesterca u 40. minuti. Bournemouth je u 45. minuti ostao s igračem manje, nakon što je crveni karton (drugi žuti) dobio Andrew Surman.

‘Crveni vragovi’ tako su cijelo poluvrijeme igrali s igračem više, ali nisu uspjeli postići pogodak. Najbliže su bili u 72. minuti, kada im je dosuđen jedanaesterac. Krenuo ga je izvesti Zlatan Ibrahimović, ali švedski napadač nije ga realizirao.

United je sada šesta momčad Premierlige s 49 bodova, a Bournemouth je 14. sa 27. Vodeća momčad lige je Chelsea sa 63 boda.