PREMIERLIGA Tottenham slavio protiv Liverpoola, Lovren jako loš

epa06282508 Tottenham's Harry Kane celebrates after scoring the 1-0 lead during the English Premier League soccer match between Tottenham Hotspur and Liverpool FC at Wembley in London, Britain, 22 October 2017.  EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services.
Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

Nogometaši Liverpoola doživjeli su u nedjelju još jedan težak poraz, ovoga puta na gostovanju kod Tottenhama, koji je slavio sa 4:1.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren krivim procjenama i reakcijama skrivio je prva dva pogotka Tottenhama – Kane je poentirao u četvrtoj, a Son u 12. minuti. Trener ‘Redsa’ Jürgen Klopp Lovrena je iz igre izvadio već u 31. minuti, zamijenivši za Oxlade-Chamberlainom.

Liverpool je smanjio u 24. minuti preko Salaha, ali u tr5ećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Alli ponovno donosi povećanje prednosti za Tottenham. Konačan rezultat postavio je Harry Kane u 56. minuti susreta.

Tottenham je sada treći sa 20 bodova, koliko ima i drugi Manchester United. Vodeći Manchester City ima 25 bodova. Liverpool je deveti sa 13 bodova iz devet utakmica.