PREMIERLIGA Tottenham preokretom do bodova protiv Southamptona

EPA/WILL OLIVER

Nogometaši Tottenhama slavili su u srijedu u posljednjoj utakmici 18. kola Premierlige protiv Southamptona sa 4:1.

U vodstvo je došao Southampton već u drugoj minuti preko van Dijka, ali Tottenham tada radi preokret. Izjednačio je Alli u 19., a u vodstvo ih doveo Kane u 52. U 57. minuti Southampton je ostao s desetoricom nakon prekršaja Redmonda. Iz penala koji je uslijedio nakon faula Kane je promašio okvir gola. Ipak, do kraja utakmice, Southampton je kapitulirao još dva puta – u 85. minuti precizan je bio Son, a u 87. Alli.

Tottenham je sada peti sa 36 bodova, a Southampton je osmi sa 24. Vodeći je Chelsea koji ima 46 bodova, šest više od drugog Liverpoola. Na dnu su Swansea i Hull sa po 12 bodova.