PREMIERLIGA Slavlje Chelseaja uz gol i dvije asistencije Williana

epa06350973 Chelsea’s Willian celebrates scoring the second goal with Eden Hazard during the English Premier League soccer match between Liverpool and Chelsea held at the Anfield, in Liverpool, Britain, 25 November 2017.  EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

Nogometaši engleskog prvaka Chelsea slavili su u utorak u utakmici 17. kola Premierlige protiv Huddersfielda te se boodovno izjednačili s drugoplasiranim Manchester Unitedom, koji ima utakmicu manje.

Golove za Chelsea postigli su Bakayoko u 23., Willian u 43. i Pedro u 50. minuti, a Willian je upisao i dvije asistencije. Jedini pogodak za Huddersfield postigao je Depoitre u drugoj minuti sudačke nadoknade.

U ostalim utakmicama koje su odigrane u utorak Burnley je pogotkom Barnesa slavio protiv Stokea, a Crystal Palace je s 2:1 protiv Watforda stigao do treće ovosezonske pobjede.