PREMIERLIGA Pobjede Uniteda i Chelsea, West Ham izgubio od Leicestera

EPA/NIGEL RODDIS

Nogometaši West Hama na Silvestrovo nisu uspjeli upisati četvrtu uzastopnu pobjedu u Premierligi. U tome ih je zaustavio aktualni prvk Leicester, koji je u subotu slavio sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Islam Slimani u 20. minuti susreta.

Vodeća momčad Premierlige Chelsea slavila je protiv Stokea sa 4:2. Dva je gola za Chelsea postigao Willian, a po jednog su dodali Gary Cahill i Diego Costa. Indi i Crouch su bili strijelci za Stoke.

United je kasnim preokretom došao do bodova protiv Middlesbrougha. Middlesbrough je poveo u 67. minuti preko Leadbittera, a u samo dvije minute – 85. i 86. United preokreće rezultat – prvo je izjednačio Martial, a na 2:1 povisio Pogba.

Burnley je s 4:1 bio bolji od Sunderlanda. Hat-trick je postigao Andre Gray, a četvrtog je dao Ashley Barnes. Jedini strijelac kod Sunderlanda bio je Jermain Defoe. WBA je s 2:1 slavio protiv Southamptona. Golove su postigli Phillips i Robson-Kanu, dok je strijelac za Southampton bio Long. Bournemouth je s 3:0 svladao Swansea, a golove su dali Afobe, Fraser i King.

Posljednju ovogodišnju utakmicu u Premierligi odigrat će Liverpool i Manchester City na Anfieldu od 18:30.