PREMIERLIGA Pobjeda Uniteda, Ibrahimović zabio dva gola

EPA/JEREMY LEMPIN

Napadač Manchester Uniteda Zlatan Ibrahimović u nedjelju je prekinuo svoj golgeterski post. Swanseaju je utrpao dva komada. United je slavio sa 3:1 na gostovanju u Walesu.

Poveli su ‘Crveni vragovi’ lijepim pogotkom Paula Pogbe u 15. minuti. U 21. i 33. minuti Ibrahimović je iskoristio dvije asistencije Waynea Rooneyja i napokon se upisao u listu strijelaca za United. U drugom poluvremenu Swansea je uspio tek ublažiti poraz, strijelac u 69. minuti bio je Mike Van der Hoorn.

United je sada šesta momčad lige sa 18 bodova, osam manje od vodećeg Liverpoola. Swansea je pretposljednja momčad lige sa 5 bodova, koliko ima i posljednji Sunderland.