PREMIERLIGA ‘Petarda’ Chelsea, Salah donio preokret Liverpoolu

epa06372574 Liverpool's Mohamed Salah (L) celebrates after scoring the 7-0 lead during the UEFA Champions League group E soccer match between Liverpool FC and Spartak Moscow at Anfield in Liverpool, Britain, 06 December 2017.  EPA/PETER POWELL

Nogometaši Liverpoola preokretom protiv Leicestera došli su do pobjede u 21. kolu engleske Premierlige. Leicester je poveo već u trećoj minuti preko Vardyja, ali u drugom poluvremenu (52. i 76. minuta) nezastavljivi Mohamed Salah postiže dva pogotka za preokret na Anfieldu. Hrvatski reorezentativac Dejan LOvren odigrao je cijeli susret za ‘Redse’.

U drugim utakmicama Everton je poražen od Bournemoutha sa 2:1, dok je s istim rezultatom Swansea slavio kod Watforda. Bez pogodaka su završile utakmice između Newcastlea i Brightona te Huddersfielda i Burnleya. Najviše golova vidjeli smo na utakmici Chelseaja i Stokea. ‘Bluesi’ su gostima zabili pet ‘komada’ – u strijelce su se upisali Rüdiger, Drinkwater, Pedro, Willian i Zappacosta.