PREMIERLIGA Novi poraz Bilića, West Ham vodio 2:0, pa primio četiri gola protiv Watforda

Nakon velikog derbija dvaju Manchestera, u subotu je odigrano još šest utakmica četvrtog kola engleske Premierlige.

West Ham je doživio poraz na svom terenu protiv Watforda. Momčad Slavena Bilića vodila je 2:0 u 33. minuti – Michail Antonio zabio je dva pogotka u petoj i 33. minuti, a Payet mu je asistirao za oba gola. Ipak, do kraja utakmice Watford postiže četiri gola i radi potpuni preokret. Strijelci su bili Ighalo (41′), Deeney (45’+2), Capoue (53′) i Holebas (63′).

Crystal Palace je slavio kod Middlesbrougha sa 2:1. Poveo je Palace u 16. minuti preko Bentekea, izjednačio je Ayala u 38., a tri boda Palaceu donio je Zaha u 47. minuti. Tottenham je s 4:0 pobijedio Stoke. Dva pogotka postigao je Son, a po jedan su dodali Alli i Kane.

Bournemouth je minimalno slavio protiv WBA, a jedini gol postigao je Wilson u 79. minuti. Arsenal je preokrenuo protiv Southamptona, koji je u vodstvo došao u 18. minuti autogolom Petra Cecha. U 29. izjednačuje Koscielny, a tri boda Arsenalu donio je Cazorla u petoj minuti sudačke nadoknade iz penala.

Burnley i Hull podijelili su bodove – Defour je doveo Burnley u vodstvo u 72. minuti, a izjednačio je Snodrass u petoj minuti sudačke nadoknade. Posljednju utakmicu dana odigrat će Liverpool i Leicester na Anfieldu. Utakmica počin je u 18:30 sati.