PREMIER LIGA: Manchester City i Bilićev West Ham remizirali

epa05618914 Manchester City's Sergio Aguero scores the opening goal during the English Premier League soccer match between Manchester City and Middlesbrough at The Etihad Stadium, Manchester, Britain, 05 November 2016.  EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications EPA/PETER

Nakon impresivne pobjede protiv Barcelone u Ligi prvaka prije četiri dana, Manchester City je u 11. kolu Premier lige na svom terenu neočekivano remizirao protiv novaka u ligi Middlesbrougha.

City je poveo golom Sergija Aguera u 43. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjedanačujući pogodak za Middlesbrough zabio je Marten de Roon (90+1).

Bilićev West Ham je na svom stadionu odigrao 1-1 protiv Stokea. Najbolji strijelac “čekičara” Michail Antonio, koji po potrebi igra na desnom krilu ili desnog braniča, u 65. minuti doveo je u vodstvo domaćine. Stoke je uspio izjednačiti u 75. minuti, nakon pogreške vratara Adriana strijelac je bio Bojan Krkić.

Iako je pola sata imao igrača manje, posljednjeplasirani Sunderland upisao je prvu pobjedu u sezoni, svladavši u gostima Bournemouth sa 2-1. Pobjednički gol zabio je Jermain Defoe u 74. minuti iz penala.

Večeras Chelsea ugošćuje Everton, a u nedjelju u derbiju kola Arsenal dočekuje Tottenham, dok Liverpool igra protiv Watforda.