Perišić stijelac, Inter prokockao dva gola prednosti

epa06975313 Inter's Ivan Perisic celebrates after scoring the 1-0 lead during the Italian Serie A soccer match between Inter Milan and Torino FC in Milan, Italy, 26 August 2018.  EPA/MATTEO BAZZI

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je u nedjelju prvi pogodak za Inter u novoj sezoni. Iako je Inter imao dva gola prednosti protiv Torina, utakmica je završila remijem (2:2).

Perišić je zabio u šestoj minuti za vodstvo, na asistenciju Maura Icardija, a povisio je Stefan se Vrij u 32. minuti. U drugom poluvremenu za Torino su pogodili Belotti (55.) i Meïté (68.).

Tri hrvatske reprezentativca započela su utakmicu za Inter. Uz Perišića, od prve su minute istrčali Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko. Vrdaljko je napustio igru u 72. minuti.