OPTUŽBE ENGLESKOG NOGOMETNOG SAVEZA Čeka se očitovanje Coste o neprimjerenom ponašanju i gestikulacijama

Engleski nogometni savez optužio je napadača Chelseja Diega Costu zbog neprimjerenog ponašanja, nakon što je dobio crveni karton u utakmici protiv Evertona.

Španjolac je zaradio drugi žuti karton u 84. minuti u porazu Chelseaja 2:0. Na snimkama se činilo kako je 27-godišnji Španjolac za vrat ugrizao veznjaka Evertona Garetha Barryja, što su obojica igrača zanijekali. Ipak, Engleski je nogometni savez optužio Costu zbog neprimjerenog ponašanja.

Costa se do četvrtka u 18 sati mora očitovati o optužbama, a do srijede se ima vremena očitovati zbg navodnih neprimjerenih gestikulacija prema navijačima Evertona, prilikom odlaska s terena na poluvremenu.