NOVI PORAZ PAOK-a: Tudor pred otkazom

14.07.2015., Zagreb - Stadion NK Zagreb, konferencija za medije Igora Tudora trenera FC Paok- a uoci utakmice s NK Lokomotivom iz Zagreba.

U derbiju 21. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK je poražen na gostovanju kod Olympiakosa 0-1 nakon čega je hrvatski stručnjak Igor Tudor sve bliže otkazu.

Bio je to već četvrti uzastopni ligaški susret PAOK-a bez pobjede, a računajući i kup susrete Tudorova momčad je pet susreta bez pobjede.

Pogodak odluke zabio je Omar Elabdellaoui u osmoj minuti. Oba sastava završila su utakmicu s igračem manje. U 66. minuti je isključen gostujući branič Georgios Tzavellas, a četiri minute kasnije ‘pocrvenio’ je i branič Olympiakosa Saša Zdjelar.
Pirejskom sastavu je to bila 20. pobjeda uz samo jedan remi i impresivnu razliku pogodaka 53-11.
Na ljestvici vodi Olympiakos sa 61 bodom, AEK je drugi sa 42 boda, Panathinaikos na trećem mjestu ima 38, a slijedi PAOK sa 34 boda, čak 27 bodova manje od  lidera Olympiakosa.