Novi poraz Kovačeva Eintrachta

epa05831270 Frankfurt head coach Niko Kovac reacts during the German Bundesliga soccer match between Eintracht Frankfurt and SC Freiburg in Frankfurt Main, Germany, 05 March 2017.  EPA/ARMANDO BABANI EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.

Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač, doživio je četvrti uzastopni poraz, u nedjelju je u 23. kolu Bundeslige kod kuće izgubio 1-2 od Freiburga.

Kovaču je “svanulo” u 11. minuti kada je zabio Branimir Hrgota. Eintracht je bio dominatniji, imao je više udaraca po golu i dobrih prigoda, ali na kraju je slavio Freiburg, a dvostruki strijelac za goste bio je Florian Niederlechner, u 25. i 59. minuti.

Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić imao je najbolju prigodu u 49. minuti kada je glavom gađao gornji desni kut, ali je lopta prošla pored gola.

U četiri uzastopna poraza Kovačeva momčad zabila je samo jedan gol. Ipak, drži šesto mjesto koje vodi u Europu sljedeće sezone.