NOGOMET PONEDJELJKOM Remi Rome i Bologne, Deportivo poražen od Las Palmasa

EPA/ALESSANDRO DI MEO

U posljednjoj utakmici 32. kola talijanske Serie A nogometaši Rome na domaćem su terenu remizirali s Bolognom. Gosti su poveli u 25. minuti preko Luce Rossettinija, a bod Rimljanima donosi Mohamed Salah na asistenciju Francesca Tottija, koji je u igru ušao pet minuta ranije.

Roma je ostala treća sa 64 boda, šest više od četvrtog Intera, te šest manje od deugog Napolija. Lider Serie A Juventus ‘bježi’ im velikih 12 bodova. Bologna je 13. na ljestvici sa 37 bodova.

Primera: Pletikosa s klupe gledao poraz Deportiva

Las Palmas je u posljednjoj utakmici 32. kola Primere u La Coruni slavio protiv Deportiva sa 3:1. Poveli su domaćini preko Lucasa Pereza u 47. minuti, ali Las Palmas do kraja susreta radi potpuni preokret, zabivši Deportivu tri gola.

Prvo je izjednačio Araujo u 58. minuti. Poveo je Las Palmas preko Garcije u 79. minuti, a svojim drugim pogotkom večeri Araujo stavlja ‘točku na i’. Las Palmas je s ova tri boda ‘preskočio Deportivo, ali i Eibar. Sada su sa 39 bodova na desetom mjestu Primere. Deportivo je 12. sa 37 bodova, koliko imaju i Betis te Valencia.