NBA Bojan Bogdanović ubacio 26 koševa u porazu Indiane

epa06409827 Indiana Pacers forward Bojan Bogdanovic of Croatia (C) shoots between Chicago Bulls guard Justin Holiday (L) and Chicago Bulls guard Denzel Valentine (R) in the first half of their NBA game at the United Center in Chicago, Illinois, USA, 29 December 2017.  EPA/TANNEN MAURY

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović sa 26 koševa je bio najbolji strijelac utakmice, ali to nije pomoglo Indiani na gostovanju u Atlanti, gdje su Pacersi poraženi sa 107-102.

Bogdanović je za 35 minuta na parketu iz igre gađao 10/17 te imao tri skoka, dvije asistencije i jednu blokadu.

Orlando je na svom terenu poražen od Toronta 117-104, a Mario Hezonja je za 19 minuta uspio ubaciti 17 koševa uz odličan šut 5/7, a imao je još i dva skoka, jednu asistenciju i dvije osvojene lopte.

Dragan Bender je bio u početnoj petorci Phoenixa koji je slavio na gostovanju u Memphisu sa 110-102. Naš reprezentativac je igrao 34 minute te ubacio 7 koševa uz 5 skokova, jednu asistenciju, 1 osvojenu loptu i dvije blokade.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti pobjedu Houstona na gostovanju kod Los Angeles Clippersa 105-92, što je Rocketsima 14. uzastopni trijumf kojim su nastavili ‘mrtvu utrku’ za najbolji učinak u NBA ligi s aktualnim prvacima Golden State Warriorsima, koji su u noći sa srijede na četvrtak slavili kod Washingtona sa 109-101. Houston (48-13) uz 48 pobjeda ima jedan poraz manje od Golden Statea (48-14).