LP Poraz Hoffenheima, Kramarić nije iskoristio penal

U prvoj utakmici posljednjeg pretkola Lige prvaka Hoffenheim je u utorak na domaćem terenu protiv Liverpoola izgubio sa 1-2, a hrvatski napadač Andrej Kramarić, koji je za Hoffenheim odigrao cijeli susret, u 12. minuti nije iskoristio penal.

Liverpool je poveo u 35. minuti, desni branič Trent Alexander-Arnold odlićno je izveo slobodni udarac sa 20 metara i pogodio je donji kut protivničkog gola.

U 74. minuti Liverpool je vodio sa 2-0. James Milner pucao je iz teške pozicije, iskosa sa 20 metara, lopta je okrznula veznjaka domaćina Nordtveita i završila je u mreži.

Poraz Hoffenheima ublažio je Mark Uth u 87. minuti.

Standardni stoper Liverpoola Dejan Lovren, koji je igrao svih 90 minuta, mogao se upisati u strijelce u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je nakon kornera pucao glavom, ali je lopta prošla tik uz vratnicu.