LOKOMOTIVA – AIRBUS: Golijada u Kranjčevićevoj, Lokomotiva ide dalje (2:2)

Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši zagrebačke Lokomotive plasirali su se u 2. pretkolo Europske lige nakon što su u uzvratnom susretu 1. pretkola kao domaćini na stadionu u Kranjčevićevoj ulici protiv velškog predstavnika Airbusa iz Broughtona odigrali 2-2 (0-0) i tako obranili 3-1 pobjedu iz prve utakmice otprije tjedan dana.

• Lokomotiva će u 2. pretkolu igrati protiv grčkog PAOK-a kojega od ove sezone vodi hrvatski trener Igor Tudor.

Gosti iz Broughtona poveli su u uzvratu početkom drugog poluvremena golom Budrysa u 46. minuti, no sredinom nastavka su Fiolić u 65. i Šovšić u 73. minuti donijeli preokret. Ipak, vodstvo Lokomotive nije dugo trajalo, jer je Jones u 75. poravnao na konačnih 2-2.

Lokomotiva će u 2. pretkolu igrati protiv grčkog PAOK-a kojega od ove sezone vodi hrvatski trener Igor Tudor. Prva utakmica igrat će se 16. srpnja u Zagrebu, dok je uzvrat tjedan dana kasnije u Solunu.

OZNAKE: lokomotiva, airbus