LIGUE 1 Novi Ibrahimovićev show, PSG slavio uz dva gola i dvije asistencije Šveđanina

EPA/YOAN VALAT

Nevjerojatan niz nogometaši PSG-a nastavili su i u subotu, kada su na Parku Prinčeva svladali Stade de Reims sa 4:1, uz još jdan ‘show’ Zlatana Ibrahimovića, danas dvostrukog strijelca i dvostrukog asistenta.

Gregory van der Wiel doveo je Parižane u vodstvo u 12. minuti, a izjednačuje Oniangue u 34. Novo vodstvo PSG-u nosi Zlatan Ibrahimović u 43. minuti. U prvoj minuti sudačke nadoknade Edinson Cavani povećava vodstvo, uz drugu asistenciju Ibrahimovića.

U drugom smo poluvremenu vidjeli još jedan pogodak, van der Wiele je vratio asistenciju Ibrahimoviću sa početka utakmice, a čudesni je Šveđanin postavio konačan rezultat u 68. minuti.

PSG je i dalje vodeća momčad Ligue 1, sada imaju 27 bodova prednosti ispred drugog Monaca, koji svoj susret 27. kola igra od 20 sati protiv Troyesa.