Liga prvaka: CSKA Moskva – Sparta Prag 2-2

Photo by Jamie McDonald/Getty Images)

U prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka nogometaši moskovskog CSKA i praške Sparte odigrali su 2-2 (1-1) u Himki Areni.

Domaći su dvaput vodili, ali nisu uspjeli izboriti prednost za uzvrat u Pragu. Dzagojev je u 14. minuti doveo CSKA u vodstvo, ali samo minutu poslije izjednačio je Fatai.

• U 29. minuti vratar Sparte Bičik obranio je kazneni udarac koji je izveo Natcho, ali nije mogao zaustaviti udarac Zorana Tosića u 53. minuti, kad su Moskovljani poveli 2-1.

No, njihovo je veselje opet kratko trajalo. Već u 57. minuti Krejči je pogodio glavom za konačnih i vrlo obećavajućih 2-2 za Spartu. Uzvratna utakmica na rasporedu je 5. kolovoza na stadionu Letna u Pragu.