LIGA PRVAKA Atletico i Monaco u četvrtfinalu, luda utakmica u Kneževini

epa05850879 AS Monaco's Tiemoue Bakayoko celebrates scoring the 3-1 goal during the UEFA Champions League Round of 16, second leg soccer match between AS Monaco and Manchester City, at Stade Louis II, in Monaco, 15 March 2017.  EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Nogometaši Monaca i Atletico Madrida posljednji su četvrtfinalisti ovosezonske Lige prvaka.

Atletico i Bayer Leverkusen na Vicente Calderónu odigrali su bez pogodaka, pa je pobjeda Španjolaca od 4:2 iz prve utakmice bila dovoljna za prolazak dalje.

Monaco je kod kuće uspio nadoknaditi zaostatak 3:5 od Manchester Cityja te se pobjedom 3:1 plasirao u četvrtfinale. U odličnom prvom poluvremenu domaćini su izluđivali obranu momčadi Pepa Guardiole. U vodstvo ih je doveo Kylian Mbappé u odmoj minuti, a na 2:0 povisio je Fabinho u 29.

‘Građani’ su uspjeli izjednačiti u 71. minuti preko Leroyja Sanéa i taj ih je rezultat vodio u četvrtfinale. Ipak, englesko veselje trajalo je samo šest minuta jer je u 77. na 3:1 povisio Tiemoué Bakayoko.

Hrvatski reprezentativac Danijel Subašić odigrao je cijelu utakmicu za Monaco i upisao dvije obrane.