Stranica najdoktori.com u četvrtak je objavila popis najboljih doktorica i doktora u 2016. godini prema izboru pacijenata. Lista najboljih objavljena je treću godinu zaredom. Kriteriji prema kojima se sastavljao popis su: ukupan broj komentara, odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i kvaliteta samih komentara.

NAJDOKTORI 2016. GODINE SU:

ALERGOLOG:
Mato Ćurić – Osijek

DJEČJI KIRUG:
Nado Bukvić – Rijeka
Zenon Pogorelić – Split
Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car – Zagreb

DERMATOVENEROLOG:
Ivana Hlevnjak – Split
Snježana Komadina-Bauer, Ljiljana Škrinjar, Lena Kotrulja, Andrija Stanimirović, Krešimir Kostović, Maja Ceković, Dijana Celić – Zagreb

ENDOKRINOLOG:
Zoran Vučinović – Split
Dubravka Dvorščak – Varaždin
Jelena Miočić, Gorana Mirošević, Ante Barbir, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić, Darko Kaštelan – Zagreb

FIZIJATAR:
Mirjana Jukica – Split
Blaženka Nekić, Svetislav Polovina, Stjepko Bućan, Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković, Dragica Lekić – Zagreb

GASTROENTEROLOG:
Miloš Lalovac – Dubrovnik
Mirjana Kalauz, Marinko Marušić, Ivo Rotkvić, Ivo Carić, Davor Radić – Zagreb

GINEKOLOG:
Ivica Žuvela – Benkovac
Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović – Bjelovar
Slavko Marić – Biograd na Moru
Ivan Vlastelić – Crikvenica
Zoran Tešanović, Zoran Cikatić, Mladen Miović, Marko Gardašanić – Dubrovnik
Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević – Gospić
Dejan Šakoronja – Jastrebarsko
Linda Zanchi – Kaštela
Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Renata Bečarević, Mirjana Rubin, Mirjana Jakobović, Mirjana Glavaš, Mandica Galović, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ – Osijek
Boris Uhač – Opatija
Nero Marinović – Omiš
Tomislav Perkov, Margaret Ličinić-Modrušan, Dragan Belci – Pula
Alen Dumančić – Pakrac
Domagoj Dokozić, Krešimir Musić – Požega
Lina Štefanić – Poreč
Mirko Prodan, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Marinko Marić, Ivan Saftić, Hrvoje Vlašić, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle – Rijeka
Željko Blažinkov, Tomislav Grgurević, Leonardo Tomić, Krešimir Barišić, Filomena Tolić-Kovačić – Slavonski Brod
Vedran Hrboka, Tihomir Bušić, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Smiljana Vidović-Filipović, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jelena Marušić, Jakov Viđak, Ivana Alujević-Jakić, Ivan Palada, Dino Markovina, Damir Roje, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić – Split
Nenad Škvorc – Samobor
Lidija Pejković – Solin
Nelka Tomić – Šibenik
Zdenka Japundžić – Vinkovci
Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović – Varaždin
Ilva Marić, Edita Tadić, Dominik Rukavina – Zadar
Magid Ayoub, Elvira Matijević – Zaprešić
Đurđa Žigmundovac-Klaić, Zrinka Komadina-Estatiev, Zlatko Topalović, Zlata Srebreniković, Željko Duić, Zdravko Jeleković, Zdenko Paral, Zahi Khouri, Vladimir Novak, Vladimir Janđel, Vladimir Blagaić, Višnja Tadić, Višnja Latin, Vedran Kardum, Ulla Marton, Trpimir Goluža, Tihana Mazalin, Snježana Škrablin, Snježana Kašljević, Snježana Belak, Siniša Stanković, Sanja Tadić, Sanja Gršić-Burić, Sanja Boras ,Romana Dmitrović, Ratko Matijević, Pavo Perković, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Neven Tučkar, Nataša Šemnički, Mislav Herman, Miro Šimun Alebić, Milan Pavlović, Milan Kos, Martina Ujević, Mario Podgajski, Mario Kerner, Mario Ćurić, Marina Šprem, Maja Gudelj, Ljubomir Jokanović, Lenija Pavić-Lugović, Krunoslav Kuna, Karmen Dubreta, Karlo Tomičić, Josip Đelmiš, Josip Valetić, Jasenka Grujić-Koračin, Ivka Djaković, Ivan Grbavac, Ivan Bolanča, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Gordan Rački, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Držislav Kalafatić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Tomica, Darko Husar, Dario Majnarić, Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Danijela Lučić, Danijel Šeba, Damir Kovačević, Damir Bagović, Bruno Vuletić, Branko Rajhvajn, Boris Franulović, Berivoj Mišković, Antun Balaša, Ante Vuković, Ana Zovak, Alenka Sirovec – Zagreb

HEMATOLOG:
Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda, Radovan Vrhovac, Pavle Rončević – Zagreb

INTERNIST:
Robert Matutinović, Milan Marković – Split
Vedran Tomašić, Vedran Batarelo, Tajana Silovski, Tajana Filipec-Kanižaj, Radmila Ajduković-Stojisavljević, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Ingrid Prkačin, Inga Mandac-Rogulj, Gordana Štajminger, Dean Mileta, Antun Koprivanac – Zagreb

KARDIOLOG:
Hrvoje Stipić – Općina Krapinske Toplice
Ante Obad – Split
Jure Mirat, Hrvoje Gašparović, Edvard Galić, Darko Počanić, Aleksander Ernst – Zagreb

KARDIOKIRURG:
Igor Rudež – Zagreb

KIRURG:
Darko Krstov – Dubrovnik
Ognjen Barčot – Split
Zvonko Zadro, Hrvoje Kisić, Branislav Kocman, Amir Ibukić – Zagreb

MAKSILOFACIJANI KIRURG:
Predrag Knežević, Naranđa Aljinović-Ratković, Ivan Zajc – Zagreb

MIKROBIOLOG:
Javorka Leko-Grbić – Split

NEFROLOG:
Krešimir Galešić, Borka Božić – Zagreb

NEUROLOG:
Ingrid Škarpa-Prpić – Rijeka
Mario Mihalj, Dario Sučević – Split
Željka Petelin, Vlatko Šulentić, Vida Demarin, Vesna Brinar, Silvio Bašić, Pavao Krmpotić, Morana Ivičić, Mario Habek – Zagreb

NEUROKIRURG:
Bojan Milanov -Pula
Vlatko Ledenko – Split
Vjekoslav Jeleč, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Pavle Miklić, Miroslav Vukić, Marin Stančić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Josip Paladino, Hrvoje Jednačak, Darko Chudy, Andrej Desnica, Damir Tomac – Zagreb

ORALNI KIRURG:
Willy Kocjan – Rijeka
Marijan Baranović – Slavonski Brod
Marko Bajs, Krešimir Johman, Leonard Bergovec, Krešimir Doblanović, Davor Brajdić, Jurica Krhen, Brankica Borisov, Berislav Perić – Zagreb

OFTALMOLOG:
Dobrila Karlica – Split
Zlatko Juratovac, Tomislav Vidović, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Maja Bohač, Jelena Dorešić-Petrinović, Irena Škegro, Gorana Pavičić, Damir Bosnar, Boško Galiot – Zagreb

ONKOLOG:
Jelena Roganović – Rijeka
Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Fedor Šantek, Danko Velimir Vrdoljak, Andrej Roth, Adem Hajredini- Zagreb

ORTODONT:
Martina Ivanec-Sapunar, Daria Štambuk-Ćosić – Zagreb

ORTOPED:
Zdravko Jotanović, Danijel Lopac – Općina Lovran
Miroslav Hašpl – Općina Krapinske Toplice
Ivan Rakovac – Općina Funtana
Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek , Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević, Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Igor Šmigovec, Darko Antičević, Damir Hudetz – Zagreb

OPĆI KIRURG:
Zrinko Madžar, Zoran Veir, Tomislav Baotić, Stipislav Jadrijević, Stipe Batinica, Pavo Kostopeč, Mladen Petrunić, Mladen Japjec, Mislav Rakić, Leonardo Patrlj, Krešimir Bulić, Emil Kinda – Zagreb

OBITELJSKA MEDICINA:
Mirjana Krstić-Arbanas, Janja Radić – Bakar
Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić – Dubrovnik
Višnja Mandac-Bajan, Božena Sanković – Dugo Selo
Ana Karlak-Mahovlić – Đurđenovac
Snježana Vučić-Peris – Karlovac
Nenad Delić – Knin
Dragica Polančec-Fodor – Koprivnica
Ljiljana Šepić – Opatija
Nensi Bilanović-Ćoso – Općina Jelenje
Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Ljiljana Ismić, Albina Dumić – Osijek
Željko Mršić, Anamarija Lazarušić-Sesar – Požega
Zvjezdana Ćatović, Magda Martinčević-Diminić – Pula
Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Eda Karlović, Jadranka Šoić, Nina Bašić-Marković, Petra Jurišić, Željana Strišković, Ljiljana Radović-Antolović ,Laura Ambrozić-Pavković – Rijeka
Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević, Eda Trs-Matešić, Doris Pallaoro-Šarotić, Anka Koštić-Mešin – Split
Jasmina Grbić, Emina Mehičić, Darka Šeremet – Slavonski Brod
Ivana Prpić-Znidarčić – Sambor
Maja Milinković – Sveta Nedelja
Mirjana Hranjec-Banovec – Sveti Ivan Zelina
Zvonimir Zoger – Vrbovec
Sanja Šikić-Kukić – Velika Gorica
Sanja Škudar-Popović – Varaždin
Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav – Zadar
Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Aida Jelaska , Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić , Verica Brozović-Kisić , Vera Šoštarić-Želalić, Vanja Gojak-Marjanović, Valentina Nakić , Tamara Perleta-Stambolija , Tajana Lovnički-Kontent, Stanislava Stojanović-Špehar, Snježana Rožić-Stipčić, Sanja Badrić-Ranilović, Renata Kučan, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nataša Buljan, Nada Majić, Mladen Štritof, Mladen Prlina, Mirjana Čop-Katunar, Milan Mazalin, Marija Antonija-Jurković, Ljubica Lazić-Vuletić, Ljuba Rauški-Naglić, Lidija Angelus, Jelena Ević, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Jadranka Suton, Jadranka Grbić, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Dijana Parać-Bebek, Davor Mlikotić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Blanka Jakić, Biserka Mrgan-Tomičić, Biserka Jankolija, Anita Krišto – Zagreb

OTORINOLARINGOLOG:
Bojan Fanfani – Karlovac
Branko Strihić – Nova Gradiška
Željka Roje, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec – Split
Domagoj Butigan- Varaždin
Vinko Borčić, Tomislav Carić, Tomislav Baudoin, Tin Znaor, Siniša Stevanović, Robert Trotić, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Josip Markešić, Ivica Klapan, Ivan Rašić, Ivan Ožegović, Goran Gudelj, Domagoj Parazajder, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Filipović, Boris Bumber – Zagreb

PSIHIJATAR:
Spomenko Ilić – Bjelovar
Anamarija Milun – Popovača
Igor Girotto – Rijeka
Anđelko Beg – Split
Zorana Kušević, Živko Malnar, Željka Smerdelj, Tihana Jendričko, Saša Jevtović, Rudolf Gregurek, Milan Košuta, Marijan Montani, Majda Grah, Ljiljana Škrinjarić, Jadran Morović, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Davor Zdunić, Davor Moravek, Branko Potočnik – Zagreb

PARODONTOLOG:
Dario Bojčić – Split

PSIHOTERAPEUT:
Iva Stasiow – Zagreb

PULMOLOG:
Vilim Kolarić – Općina Klenovnik
Saša Srića, Mihovil Vrčić, Ivan Alerić – Zagreb

PLASTICNI KIRURG:
Matija Miletić – Karlovac
Vice Grabovac – Split
Rado Žic, Ivo Džepina, Mladen Duduković, Miroslav Kinčl, Dinko Bagatin – Zagreb

PEDIJATAR:
Danijel Kardoš – Belišće
Ivona Brbora, Dušanka Rodin – Dubrovnik
Marija Spajić – Karlovac
Livija Ceher-Ebner, Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović – Osijek
Tatjana Ravnić-Bunčić, Sonja Vidulin, Mirna Milevoj-Ražem, – Pula
Srećko Severinski, Neven Čače, Gordana Tomašić-Čubranić – Rijeka
Vitomir Metličić, Snježana Kapor-Jeričević, Meira Kraus, Karolina Malić-Tudor, Julije Meštrović, Dubravko Matić, Blanka Labura – Split
Ilonka Artuković – Samobor
Kornelija Kovač – Velika Gorica
Biljana Čalić – Vinkovci
Davorka Vitlov-Čirjak – Zaprešić
Đurđica Šešo-Šimić, Stipe Čular, Sheila Šurbat, Sandra Vukšić, Oskar Lučev ,Oleg Jadrešin, Miroslav Dumić, Milivoj Jovančević, Metka Regan, Marinka Marić, Marina Lichter-Štajduhar, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Erina Leona-Cetinić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Chaouki Ayoub, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić – Zagreb

RADIOLOG:
Sunčana Žuteković – Dugo Selo
Otmar Rubin – Osijek
Željko Herceg, Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Drago Odak, Dalibor Gruičić, Bojan Jernej – Zagreb

REUMATOLOG:
Vesna Budišin – Čakovec
Dušanka Kaliterna-Martinović – Split
Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček, Branimir Anić – Zagreb

STOMATOLOG:
Senad Karamehmedović, Miroslav Korda – Dubrovnik
Petar Bajan – Dugo Selo
Nenad Savić – Kaštela
Luka Lubina – Knin
Vladimir Haring, Sanja Mihaljčić, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Ivona Bambir-Lesko, Dijana Tomičić, Anastazija Aščić – Osijek
Ivo Povrzanović – Poreč
Željka Poljanić, Tomislav Vuletić, Neven Crepulja, Goran Grenko, – Rijeka
Tina Ugrin ,Dea Jurić-Perković, Ante Kovačić, Držislav Pavičić – Split
Ivan Gabriša – Sveta Nedelja
Ivica Knežević – Samobor
Milija Baldić-Lukšić – Trogir
Sonja Gazić-Pokupec – Velika Gorica
Ninoslav Jolić – Vukovar
Dijana Paleka, Sergej Kuštera – Zadar
Zoran Kalina, Zlatan Vajzović, Vladimir Basić, Valerija Milković, Tajana Kušeta-Antić, Siniša Varga, Sanja Štefančić, Sanja Konjević-Jelenčić, Rifet Herić, Renata Lončar-Drugović, Nives Romana Beketić-Lušić, Nino Balenović, Nina Farkaš, Nikolina Petek-Žugaj, Nikola Petričević, Nikola Krišto, Nenad Klasić, Nenad Baltić, Mirella Venturini-Pejić, Mateja Jelić, Marko Matutinović, Mario Sesar, Marina Đerek-Kolundžić, Marin Čeprnja, Marija Stilinović-Bjelica, Marija Sović-Buntjelić, Maja Štimac-Jagodić, Luka Stojić, Kristina Horvat, Josip Marcelić, Janko Naka, Jadranka Labura, Ivo Gašparac, Ivica Anić, Ivica Pelivan, Ivana Petrović-Poljak, Ivana Golubić Bago, Ivan Miletić, Ivan Katalinić, Ivan Azinović, Inga Vučković, Igor Ivanković, Grgo Juričev, Gordana Krupić, Goran Katona, Filip Štimac, Davor Matković, Davor Jokić, Davor Tarle, Darko Krnić, Darko Čajić, Blaženko Crnojević, Blanka Radujković, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac, Andrej Božić, Aleksandra Pavelić – Zagreb

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:
Ivan Mihaljević – Osijek

SPECIJALIST STOMATOLOŠKE PROTETIKE:
Jozo Ćosić – Zagreb

TORAKALNI KIRURG:
Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov – Zagreb

UROLOG:
Predrag Mamontov- Pula
Kristian Krpina- Rijeka
Nikola Knežević, Neven Kapun, Igor Tomašković, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh -Zagreb

VASKULARNI KIRURG:
Vladimir-Zvonimir Pelegrin – Zagreb

Komentiraj