ISKUPLJENJE ZA PROMAŠENI PENAL Kramarić donio pobjedu Hoffenheimu

Hoffenheim's Andrej Kramaric celebrates his 1-0 goal during the German Bundesliga soccer match between 1899 Hoffenheim and Darmstadt 98 in the Rhein Neckar Arena in Sinsheim, Germany, 18 February 2017.

(EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Photo: Uwe Anspach/dpa

Hrvatski napadač Andrej Kramarić donio je pobjedu Hoffenheimu u 1. kolu nove sezone Bundeslige. Kramarić, koji je u igru ušao u 64. minuti, zabio je 20 minuta kasnije, pogodivši sa 18 metara mrežu Werdera za pobjedu 1-0.
Unatoč brojnim izostancima zbog ozljeda Borussia Dortmund je u subotu u gostima dobila Wolfsburg sa 3-0, a odlićnu partiju pružio je 18-godišnji američki Hrvat Christian Pulišić. On je u 22. minuti zabio vodeći pogodak za Borussiju, a u 60. je asistirao Pierre-Emericku Aubameyanga za 3-0.

Bivši Dinamovac Josip Brekalo je u dresu Stuttgarta, povratnika u Bundesligu, odigrao cijeli susret protiv Herthe, koja je slavila sa 2-0. Oba gola za Herthu zabio je Mathew Leckie, u 46. i 62. minuti.

Večeras Schalke dočekuje Leipzig, a dan ranije je Bayern u prvoj takmici nove sezone na svom terenu svladao Bayer iz Leverkusena sa 3-1.