HNL Slavlje Lokomotive u Kranjčevićevoj, dva pogotka Fiolića

Goran Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Lokomotive svladali su u subotu Zagreb u Kranjčevićevoj sa 3:1 u utakmici 26. kola HNL-a.

‘Lokosi’ su poveli u 16. minuti preko Ivana Fiolića. Zagreb se vratio u 77. minuti, izjednačio je Gabrijel Boban. Ipak, pobjedu je Lokomotiva osigurala u posljednjih deset minuta susreta. Ivan Fiolić svojim drugim golom u 82. minuti donosi novu prednost, a konačnih 3:1 postavlja Mirko Marić u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Druga današnja utakmica između Intera i Hajduka odgođena je za utorak zbog lošeg stanja travnjaka u Zaprešiću, zbog kiše i snijega.

Lokomotiva je na četvrtom mjestu sa 39 bodova, četiri manje od trećeg Hajduka. Zagreb je ostao posljednji, sa samo deset osvojenih bodova u 26 utakmica.