HNL Roman Bezjak s dva gola ‘riješio’ Zagreb, Rijeka se vratila na vrh ljestvice

HINA / Lana SLIVAR DOMINIĆ

Nogometaši Rijeke svladali su u petak u prvoj utakmici 21. kola Prve HNL Zagreb u Kranjčevićevoj sa 2:0. Oba pogotka za Riječane postigao je Roman Bezjak (53′, 63′).

Nakon lošeg prvog poluvremena, Rijeka se probudila početkom drugog i u deset minuta ‘riješila’ posljednjeplasiranu momčad prvenstva. U Kranjčevićevoj se skupilo stotinjak ljudi.

Ovom su se pobjedom Riječani, barem na jedan dan, vratili na vrh HNL-a. Sada imaju 43 boda, jedan više od Dinama koji svoju utakmicu 21. kola igra sutra protiv Intera. Novim je porazom Zagreb još više ‘zacementiran’ na samom dnu ljestvice, sa samo devet osvojenih bodova u 21 utakmicu.