HNL: Dinamo – Lokomotiva 3-1

Zagreb,13.3.2016.U 27.kolu prve lige HNL-a,sastali su se Dinamo i Lokomotiva.Na slici Soudani (2) Dinamo i Šunjić Ivan (30) Lokomotiva.Foto:Hina/Tomislav Pavlek/

U susretu 1. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Lokomotivu s 3-1 (2-1).

Hrvatski prvak Dinamo očekivano je pobjedom startao u novu sezonu, a još jednom je “žrtva” bila Lokomotiva koja još uvijek čeka na prvu pobjedu nad “modrima”. Lokomotiva je iznenađujuće povela pogotkom Ivana Fiolića u 17. minuti, no preokret Dinama je uslijedio već do poluvremena. U 29. minuti Al Hilal Soudani je poravnao, a minutu prije kraja prvog dijela Armin Hodžić je iz gužve doveo prvake u vodstvo. Hodžić je pogodio glavom i za 3-1 u 54. minuti, a unatoč velikom broju prilika dokraja nije više bilo golova.

Pred 600 gledatelja na stadionu Maksimir sudio je Pajač iz Zeline.

Strijelci: 0-1 Fiolić (17), 1-1 Soudani (29), 2-1 Hodžić (44), 3-1 Hodžić (54)

OZNAKE: Dinamo, HNL, lokomotiva