09.04.2010. / 17:19

Autor: Andrea Belin

Nakon pokušaja samoubojstva Milica Majstorović pobjegla od kuće

Pjevačica je bez dopuštenja roditelja otišla živjeti kod dečka Nenada Jevremovića za kojeg se prije nekoliko dana navodno i zaručila

Milica MajstorovićMilica MajstorovićNakon što si je ponovno pokušala oduzeti život, bivša natjecateljica showa "Operacija trijunf", Milica Majstorović je pobjegla od kuće.

Kako pišu srpski mediji, pjevačica je bez dopuštenja roditelja otišla živjeti kod dečka Nenada Jevremovića.

"Nenad joj je predložio da otkažu planirano putovanje te da neko vrijeme ostanu u Kragujevcu u njegovom stanu.

Milica je pokupila svoje stvari i preselila se. Međutim, njezini roditelji nisu se složili s tom odlukom pa se selidba pretvorila u bijeg", otkrio je neimenovani izvor blizak pjevačici za srpski Kurir i dodao kako informacija o njihovim zarukama nije točna.

Vezane vijesti

Osijek - jedan od najdepresivnijih europskih gradova

Osijek - jedan od najdepresivnijih europskih gradova

Uspavani grad Osijek sa svojih 125 000 stanovnika jedno je od najdepresivnijih mjesta u Europskoj uniji, piše neurope.eu. Razlog za to su ratne… Više

Komentari

Ovaj članak nema komentara.

Nije moguće komentirati članke starije od tri mjeseca.

Najnovije

Izbor urednika