16.03.2010. / 10:27

Autor: Totalsport

Capello: Nadam se da ćemo imati Beckhama na Euru 2012.

Ozljeda Ahilove tetive lijeve noge gotovo će sigurno spriječit Davida Beckhama da nastupi za englesku nogometnu reprezentaciju na Svjetskome prvenstvu koje 11. lipnja započinje u Južnoafričkoj Republici

David BeckhamDavid BeckhamOzljeda Ahilove tetive lijeve noge gotovo će sigurno spriječit Davida Beckhama da nastupi za englesku nogometnu reprezentaciju na Svjetskome prvenstvu koje 11. lipnja započinje u Južnoafričkoj Republici.

Ipak, vrata reprezentacije pritom ne ostaju zatvorena Beckhamu za povratak, barem tako tvrdi izbornik Fabio Capello koji kaže da na prekaljenog, uskoro 35-godišnjeg veznjaka računa na utakmicama kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2012., kao i na njemu samom.

- Nadamo se da će biti spreman za sljedeću godinu i za EP. On je uvijek jedan od najboljih engleskih nogometaša.

- Žao mi ga je i nadam se da će biti dobro. Ozljeda je teška, no to je život nogometaša - kazao je Talijan na klupi "tri lava".

Vezane vijesti

Capello više nije engleski izbornik

Capello više nije engleski izbornik

Trofejni talijanski nogometni stručnjak Fabio Capello u srijedu je podnio ostavku na mjesto izbornika engleske nogometne reprezentacije, objavio je… Više

Komentari

Ovaj članak nema komentara.

Nije moguće komentirati članke starije od tri mjeseca.

Najnovije

Izbor urednika