19.11.2009. / 12:32
Kerum uzvraća Torcidi: To su plaćeni ekstremisti
Nije trebalo dugo čekati na reakciju gradonačelnika Splita Željka Keruma koji posljednji Torcidin performans na splitskom Peristilu smatra prijetnjom
Kodeks na splitskom PeristiluNakon performansa s ovcama kao kandidatima za Nadzorni odbor Hajduka, Torcida je kreirala novo umjetničko djelo. Danas ujutro u 8.00 splitski Peristil osvanuo je obojan u žuto. Pripadnici Torcide preko Peristila su prostrli golemu žutu vrećicu, s kojom su, očito je, aludirali na trgovački lanac splitskog gradonačelnika Željka Keruma. Razlika je samo u tome što je na vrećici umjesto Kerum stajao natpis Kodeks. Podsjetimo, Kodeks o upravljanju Hajdukom nedavno je predložio Klub navijača Torcida, a čije usvajanje je svojim potpisom podržalo 33.000 navijača Hajduka.
Posljednjim činom članovi Torcide pokušavaju uoči nedjeljne skupštine ukazati na trenutačnu lošu situaciju u kojoj se nalazi Hajduk, kako u rezultatskom smislu, tako i u upravljačkom te traže usvajanje Kodeksa kojim će se odrediti da se vodeći ljudi kluba biraju prema stručnosti a ne prema podobnosti.
Nije trebalo dugo čekati na reakciju gradonačelnika Keruma koji je posljednji Torcidin performans označio kao prijetnjom.
"U zadnje vrijeme su stalno autori nepoznati, ali oni su poznati, to je dio ekstremnih navijača koji rade po političkom nalogu, a to rade veći duži niz godina po nečijem nalogu", izjavio je Kerum za Jutarnji list.
"Čin s ovcama je dao naslutiti za koga rade, sjetite se mog protukandidata u večeri izbora, njegovi su nosili majice s natpisom 'Nismo ovce da nas vodi čoban'", kazao je Kerum.
Gradonačelnik Splita ideju o "kandidatima s većim obrazovanjem od postojećih članova Nadzornog odbora Hajduka" očito pripisuje splitskom SDP-u.
"Jasne su poruke koje mi šalju već dugo, nije ovo bezazlena situacija nego ozbiljna, smetam političkim opcijama, nisam im dobrodošao", zaključio je Kerum.
Vezane vijesti
Kerum-imperij na rasprodaji
Splitski gradonačelnik Željko Kerum prodaje većinu svog poslovnog carstva, a na popisu nekretnina je čak i prodajni centar Joker, za koji je tvrdio… Više
- Kerum: Ako se Fani ili bebi nešto dogodi, gučak ću mu iščupati
- Najomraženija osoba u Pučišćima
- Nakon trgovina, prodao i televiziju
Komentari
Ovaj članak nema komentara.
Nije moguće komentirati članke starije od tri mjeseca.
Najnovije
-
26.05.2012. / 13:44
Del Piero: Talijanski klubovi me zovu, ali idem mnogo dalje
-
26.05.2012. / 13:37
Trener NY Knicksa Woodson potpisao višegodišnji ugovor
-
26.05.2012. / 13:12
Henry najplaćeniji igrač MLS lige
-
26.05.2012. / 13:00
"Petorka" uskoro raskida vladajuću koaliciju u BiH?










