30.12.2008. / 10:40

Autor: Branimir Lozej

Nakon jučerašnjeg privođenja, Gerrard optužen za napad

Dok je policija pokušavala utvrditi tko je što napravio i kako je došlo do svađe, a kasnije i do napada, Steven Gerrard noć je proveo u pritvoru

Steven Gerrard, kapetan Liverpoola, slavio je 5:1 pobjedu nad Newcastleom kada je došlo do incidenta Steven Gerrard, kapetan Liverpoola, slavio je 5:1 pobjedu nad Newcastleom kada je došlo do incidenta Steven Gerrard, kapetan nogometnog kluba Liverpool, optužen je jutros za napad i ometanje javnog reda i mira. Prema engleskim medijima, pred nadležni sud će izaći 23. siječnja sljedeće godine. Gerrard je nakon jučerašnjeg incidenta u noćnom klubu Lounge Inn priveden te je noć proveo u policiji.

Plaćena je jamčevina za Gerrarda i još dvojicu muškaraca, u za sada ne utvrđenom iznosu, a čelnici Liverpoola još nisu komentirali niti se izjasnili o događaju. Engleski mediji špekuliraju kako je jamčevinu platila Gerrardova supruga Alex. Policija pokušava utvrditi kako je došlo do svađe, a kasnije i do fizičkog napada na 34-godišnjaka, koji je u noćnom klubu radio kao D.J.

Naime, kako prenose engleski mediji, Gerrard i njegovi prijatelji su nakon svađe bocama i čašama počeli gađati D.J.-a. No, kako je istraga još uvijek u tijeku policija nije dala nikakve službene izjave.

Vezane vijesti

Liverpool otpustio Kennyja Dalglisha

Liverpool otpustio Kennyja Dalglisha

Kenny Dalglish više nije menadžer Liverpoola. Škotski je stručnjak dobio otkaz nakon loših ovosezonskih rezultata u Premierligi. Dalglish je u… Više

Komentari

Ovaj članak nema komentara.

Nije moguće komentirati članke starije od tri mjeseca.

Najnovije

Izbor urednika