BUNDESLIGA Minimalna pobjeda Hoffenheima, Salzburg poražen kod Werdera

EPA/UWE ANSPACH

Nogometaši Hoffenheima pobijedili su u subotu Bayer Leverkusen sa 1:0 i zadržali se na bod zaostatka za trećom Borussijom Dortmund. Jedini pogodak na utakmici postigao je Sandro Wagner u 62. minuti susreta. Hrvatski napadač Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim.

Werder je s 3:0 svladao drugoplasirani RB Salzburg, a golove su postigli Junuzović, Grillitsch i Kainz. Ausburg i Freiburg podijelili su bodove (1:1), a golove su postigli Niederlechner za Freiburg i Stafylidis ta Ausburg.

Köln je sa 4:2 pobijedu8i Herthu. Poveli su već u šestoj minuti golom Oske, Modeste je u 35. i 37. postigao dva gola. Vedad Ibišević smanjio je s bijele točke u 50. minuti. Köln odlai na 4:1 u 63. trećim pogotkom Modestea, a konačni rezultat postavio je Brooks u 69. minuti.