BUNDESLIGA Kramarić strijelac i asistent u pobjedi Hoffenheima

Hoffenheim's Andrej Kramaric celebrates his 1-0 goal during the German Bundesliga soccer match between 1899 Hoffenheim and Darmstadt 98 in the Rhein Neckar Arena in Sinsheim, Germany, 18 February 2017.

(EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Photo: Uwe Anspach/dpa

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić u subotu je bio strijelac i asistent u pobjedi Hoffenheima 5:2 nad Ingolstadtom.

Poveo je Hoffenheim preko Rudyja u 17. minuti, a potom Ingolstadt radi preokret. Prvo su izjednačili u 38. minuti pogotkom Cohena, te poveli u 60. autogolom Sülea. Do kraja utakmice Hoffenheim postiže još četiri gola i osigurava pobjedu. Szalai je bio precizan u 62., Kramarić je pogodio u 77., te asistirao u 79. minuti, a konačni rezultat postavlja Hubner u 88. minuti.

Bayern je s 3:0 slavio protiv Kölna, a golove su postigli Javi Martinez, Bernat i Ribery. Aubameyang je postigao dva gola u visokoj pobjedi Borussija nad Bayerom (6:2). Precizni su bili i Dembele, Pulišić, Schürrle i Guerreiro. Volland i Wendel pogodili su za Bayer.