BUNDESLIGA Kramarić dvostruki strijelac u pobjedi Hoffenheima

epa06512178 Hoffenheim's Andrej Kramaric (R) celebrates with a teammate after scoring the 4-2 goal during the German Bundesliga soccer match between TSG 1899 Hoffenheim and 1. FSV Mainz 05, in Sinsheim, Germany, 10 February 2018.  EPA/RONALD WITTEK (EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.)

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac u pobjedi svog Hoffenheima nad Mainzom 4:2, u utakmici 22. kola Bundeslige.

Adam Szalai doveo je Hoffenheim u vodstvo u 27. minuti, a izjednačio je Berffreen samo minutu kasnije. Novo vodstvo Hoffenheimu donosi Kramarić u 67. minuti. Povisio je Szalai svojim drugim golom u 74. minuti. Berggreen je smanjio u 80. minuti, a Kramarić postavio konačni rezultat u 88. minuti susreta.

U ostalim susretima, Hertha je s 2:0 slavila nad Bayerom, a golove su dali Lazaro i Kalou. Borussia je s istim rezultatom pobijedila HSV, a golove su dali Batshuayi i Götze. Hannover je s 2:1 slavio nad Freiburgom.

U 18:30 započinje posljednja subotnja utakmica, između Bayerna i Schalkea.