BUNDESLIGA Hoffenheim se vratio pobjedama, Bayernu bod protiv Schalkea

epa05757566 (L-R) Munich's Thomas Mueller, Robert Lewandowski, David Alaba, Xabi Alonso, Mats Hummels and Javi Martinez celebrate Alaba's 0-2 goal during the German Bundesliga soccer match between Werder Bremen and FC Bayern Munich in Bremen, Germany, 28 January 2017.  EPA/DAVID HECKER (EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidlines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.)

Nakon prvog ovosezonskog poraza kojeg su doiživjeli u prošlom kolu, nogometaši Hoffenheima u subotu su sa 4:0 slavili protiv Mainza.

Poveli su u petoj minuti preko Marka Utha, a ostale golove zabili su u posljednjih deset minuta utakmice. Prvo je u 81. precizan bio Marco Terrazzino, a potom u 86. i 91. Adam Szalai, koji je u 68. minuti zamijenio hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića.

Bayern je na domaćem terenu remizirao sa Schalkeom. Robert Lewandowski doveo je Bayern u vodstvo u devetoj minuti, ali samo četiri minute kasnije izjednačuje Naldo. Köln je pogotkom Modestea s bijele točke svlada Wolfsburg, a Hertha je protiv Ingolstadta slavila golom Haraguchija.

Borussia Mönchengladbach sa 3:0 pobijedila je Freiburg, a golove su postigli Stindl, Raffael i Herrmann.