BUNDESLIGA Dva gola Kramarića, poraz Nike Kovača, Bayern jedva izvukao remi

EPA/UWE ANSPRACH

Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić u subotu je bio dvostruki strijelac u pobjedi svog Hoffenheima protiv Darmstadta u 21. kolu Bundeslige. Hoffenheim je kod kuće slavio sa 2:0, a Kramarić je pogodio u 64. te u 93. minuti sa bijele točke.

Momčad Nike Kovača, Frankfurt, poražen je kod kuće od Ingolstadta sa 2:0, a golove su dali Bregerie i Gross. Frankfurt je u 56. minuti imao kazneni udarac, ali vratar Ingolstadta obranio je Hasebeov pokušaj. Obje momčadi utakmicu su završile s desetoricom – kod Frankfurta je isključen David Abraham u 34. minuti, a kod Ingolstadta Mathew Leckie u 81.

Werder je golovima Gnabryja i Delaneyja slavio protiv Mainza, dok su nogometaši Borussije slavili protiv Wolfsburga sa 3:0. Golove su postigli Piszczek i Dembélé, a Bruma je postigao autogol. Hertha je u utakmici protiv vodećeg Bayerna vodila sve do 96. minute, kada aktualni njemački prvak preko Lewandowskog uspijeva izjednačiti. Poveli su u 21. minuti preko Vedada Ibiševića.