BUNDESLIGA Bayern iskoristio kiks Leipziga i vratio se na vrh

EPA/PETER KNEFFEL

Uvjerljivom pobjedom od 5:0 nad Wolfsburgom, nogometaši Bayerna vratili su se na vrh Bundelige, iskoristivši poraz do danas vodećeg RB Leipziga kod posljednjeplasiranog Ingolstadta.

Dva pogotka za Bayern postigao je Lewandowski, a po jedan su dodali Robben, Müller i Costa. Leipzig je minimalno poražen kod Ingolstadta, a jedini gol dao je Roger u 12. minuti.

U ostalim utakmicama, Köln je remizirao s dortmunskom Borussijom. Rudnevs je doveo Köln u vodstvo u 28. minuti, a bod Borussiji donio je Marko Reusu prvoj minuti sudačke nadoknade. HSV je upisao pobjedu protiv Ausburga, a jedini strijelac bio je Filip Kostić. Freiburg je s 1:0 slavio protiv Darmstadta, a pogodio je Petersen s bijele točke.

Posljednju utakmicu dana odigrat će Hertha i Werder.